TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Humenné » Humenné » Domy » Rodinný dom »

Rodinný dom ul. Sídlisko Poľana, Humenné

Rodinný dom ul. Sídlisko Poľana, Humenné

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom s príslušenstvom a pozemkami o výmere 823 m2, situovaný na ulici Sídlisko Poľana, v uličnej zástavbe rodinných domov, v okresnom meste Humenné. Rodinný dom má tri nadzemné podlažia, nie je podpivničený, Začiatok užívania rok 1973. Orientácia hlavných miestnosti domu je východ a západ, konfigurácia terénu je mierny západný svah. Dispozičné riešenie: 1. Nadzemné podlažie 129,15 m2 - vstupná predsieň so schodiskom, zadná izba, práčovňa, sklad v prednej časti, kotolňa v prednej časti a komora samostatne prístupná z dvora. 2. Nadzemné podlažie 129,15 m2 - schodisko, kuchyňa, kúpeľňa, WC, dve predné izby, jedna zadná izba a komora. 3. Nadzemné podlažie 129,15 m2 - chodba, dve predné izby, z toho jedna s loggiou, kuchyňa, kúpeľňa a zadná izba s terasou. Rodinný dom sa nachádza na Sídlisku Poľana, v okrajovej časti mesta. Lokalita je vybavená kompletnou infraštruktúrou, prístup k domu je z verejnej komunikácie pred domom. Dom je napojený na verejný rozvod elektro, verejný vodovod, kanalizáciu, napojený je aj zemný plyn. Mesto Humenné sa nachádza v severovýchodnej časti východného Slovenska, v juhozápadnej časti okresu Humenné, v údolí rieky Laborec. Mesto má kompletné občianske vybavenie na úrovni okresného mesta, počet jeho obyvateľov sa pohybuje okolo 33.400. V meste je možnosť dopravy autobusom, vlakom a MHD.

Cena: 73 900,00 €

  190,95 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Humenné - Humenné
(Rodinný dom - Humenné)

Zastavaná plocha: 129 m2

Úžitková plocha: 387 m2

Rozloha pozemku: 823 m2

Dátum aktualizácie: 21.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk